Rėmėjai
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Turistas.lt
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankomumas

2018-07-07 Pėsčiųjų žygis Rimanto Krupicko atminimui


2018 m. liepos 7 d.
(šeštadienį)vyks pėsčiųjų žygis Rimanto Krupicko atminimui.
Dalyviai susitinka 13 val. Saulėtekio alėjos. gale, VVU stadiono (automobilius galima palikti prie IKI prekybos centro.Žygiui vadovaus Rymantas Genys, tel. 860542354.

Pridedamas Irenos Kubilienės kvietimas (norėdami perskaityti pilną tekstą spauskite - Skaityti daugiau):
Mielieji Bendražygiai ir Bendraminčiai,
Esame pabirę po vasaros dangum, jau nebešykstinčiu lietaus. Bet ilgimės tų, su kuriais bendrai esame nuėję gerą kelio gabalą...
TAI VA: tarėmės liepos pirmoje pusėje pagerbti mūsų mielą žygeivį Rimantą Krupicką – JAM pasodintas ąžuolėlis 2009 metais, tą dieną, kai Rimantas buvo pašarvotas ... ir pasodintas jis visai šalia mūsų namo netoli nuo Kairėnų Botanikos sodo. Jau pasiligojęs Jonas Kubilius tada prikasė ąžuolėlių ir drauge su A.Jucevičiaus žygeiviais ėmėmės sodinimo. Buvo gražu ir prasminga – pasodinę uždegėme žvakelę Rimantui.
O dabar tas Ąžuolėlis galingai sulapojęs mūsų sodo pašonėje - laukymėje, kur Alg.Jucevičius nekartą vedė savo žygeivius, o aš juos pasitikdavau pasakojimais apie šį Antakalnio pakraštį : apie Botanikos sode esančius baltų pilkapius iš IV-V amžiaus, apie Rimanto gerbtą ir mylėtą Profesorių Č.Kudabą (Jo vardo gatvė čia pat, ąžuolėlis Profesoriui mažvydiečių pasodintas Kairėnų sode...), apie senųjų vilniečių Makariūnų pastatytą paminklą P.Vileišiui dar sovietmečiu čia pat prie Kairėnės upelio.
Žygeivio Rimanto atminties ąžuolas jau turi Jo žento išdrožtą lentelę – taigi, proga susitikti jau subrendo. AR GALIU TIKĖTIS , kad aplankysite tą Žygeivio Atminties ąžuolėlį?
Pažiūrėkime į datą - Rimanto gimtadienis liepos 9 (jei neklystu), berods jubiliejinis. BET viskas sutampa su valstybės iškilmėm, gal ir labai gerai – tada sutarkime, kad susirenkame liepos 7 dieną apie 15 valandą (bus šeštadienis, jau švenčių pabaiga ir atvanga).
Tad esate kviečiami į Atminties Ratą , labai laukiame Algimanto Jucevičiaus. Jau suderintas laikas su Rimanto Krupicko šeima, pažadėjo dalyvauti Birutė Ilgūnienė, Mažvydo knygos bičiulių būrelis (Rimantas ilgus metus jame dalyvavo...). Mano sodui bus didelė garbė sulaukti Jūsų gerų minčių ir prisiminimų – juk Rimanto čia buvota, netgi tyrinėta laukymė už sodo tvoros – bet apie tai – atvykus.
Tiesiog susėsime po obelim mano sodo pavėsinėje, ragausime vasaros vaišių (salotų pas mane daug priaugo...), gal kas atvyks su lauknešėliu.... ir kalbėsimės iš širdies į širdį – apie Rimanto nuveiktus , parašytus darbus, apie Tėvynės kelius, kuriuos nušviečia gerų darbų šviesa.
Mano vyras Jonas, po nepilnų metų iškeliavęs Anapilin paskui Rimantą, tikrai pritartų susitikimui, jei tik galėtų ....
Autobusai No 38 ir 114 nuo Saulėtekio žiedo atveža iki Kairėnų kapinių, o nuo ten tik 15 min. kelio Gvazdikų gatvele, pro 211 No namą, nuo ten jau ir mano stogas raudonuoja dešiniau – pasitiksime Gvazdikų sodų 16-oji gatvė, No 24, takas pro vaikų sūpynes. Duokite žinią.
Irena Kubilienė, tel.8 626 39972
 
Artimiausias renginys
Liko
iki pėsčiųjų žygio Naujanerių apylinkėmis (sekmadienį)
Renginių kalendorius
Sausis 2022
P A T K P Š S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6